KONST / Litografier / Färglitografi 14046282
nr 1404 6282
Eva Zettervall
(f. 1941), Sverige
Färglitografi, Dans. Signerad, numrerad 74/350. Motivet: 50x39, yttermått inklusive ram: 65x50 cm
Eva Zettervall, född 1941 i Boden, svensk målare,
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 21 juni 2021
kl 18:11:33
21/6 18:06:34
Kunglig Dansk (Royal Copenhagen)